Останні коментарі

  Архіви

  Категорії

  ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

  ТОВ «ВЕММАН» – це молода компанія, яка заснована у 2014 році, із добрими інвестиціями і відмінними фахівцями, всесторонньо розвинутими у галузі ветеринарії.

  ПРО КОМПАНІЮ

  ТОВ «ВЕММАН» – молода та перспективна компанія, заснована у 2014 році із добрими інвестиціями і відмінними фахівцями, всебічно розвинутими у галузі ветеринарії.

  Наш центральний офіс розташований у Чернівцях. Мережа регіональних філій зосереджена у західній і центральній частинах України.

  Компанія впевнено та цілеспрямовано розвивається. Обсяг продажів постійно збільшується, відповідно залучається більша кількість практичних ветеринарів та інших фахівців.

  Нашими перевагами є високий освітньо-кваліфікаційний рівень, практичний досвід та мобільність наших працівників, гнучкість та взаєморозуміння у роботі з клієнтом. Кваліфіковані консультанти готові знайти підхід до кожного клієнта та надати необхідну інформацію, для підбору оптимального формату співпраці, з подальшою розробкою індивідуальної схеми превентивно-профілактичних та лікувальних заходів.

  Представляємо, співпрацюємо, реалізовуємо та впроваджуємо в Україні продукцію, що гарно зарекомендувала себе на світовому ринку. Серед них такі передові бренди як: Alltech (США), Centrovet (Чилі), Agrovetmarket, KRKA (Словенія), Invesa (Іспанія).

  Зокрема, підтримуємо перспективну та ефективну продукцію вітчизняних виробників: Бровафарма, Ветсинтез, ЗВК , Базальт, Біотестлабораторія.

  ІСНУЄ БАГАТО ВАРІАНЦІЙ УРИВКІВ З LOREM IPSUM

  Більшість відомих генераторів Lorem Ipsum в Мережі генерують текст шляхом повторення наперед заданих послідовностей Lorem Ipsum. Принципова відмінність цього генератора робить його першим справжнім генератором Lorem Ipsum.